ATAL rozpoczyna współpracę z INApartments

ATAL rozpoczyna współpracę z INApartments

Dodano: 13.09.2018
W kategorii: Informacje z rynku

ATAL – ogólnopolski deweloper – w związku z realizacją inwestycji aparthotelowej ATAL Baltica Towers podjął współpracę z Grupą INApartments. Spółka jest profesjonalnym operatorem obiektów klasy premium przeznaczonych na wynajem krótko i średnioterminowy.

ATAL Baltica Towers to prestiżowa inwestycja powstająca w Gdańsku, przy Alei Gen. Hallera, zaledwie 800 metrów od Zatoki Gdańskiej. Projekt składa się z dwóch budynków – mieszkalnego oraz aparthotelu, w których znajdzie się łącznie 250 lokali. Cena za mkw. w budynku mieszkalnym zaczyna się od 7 200 złotych brutto, a w budynku aparthotelowym od 8 610 złotych brutto (7 000 złotych netto).

-Współpraca z INApartments pozwoli naszym klientom na efektywne wykorzystanie nabytych lokali w wynajmie krótko i średnioterminowym, co przełoży się na maksymalizację stopy zwrotu z inwestycji. Zdecydowaliśmy się na powierzenie opieki nad obsługą aparthotelu specjalistom, którzy zadbają o najwyższy poziom usług. Warto zaznaczyć, że właściciele lokali w aparthotelu mają pełną dowolność w zarządzaniu swoją nieruchomością, dlatego mogą oferować wynajem również poza systemem zewnętrznego operatora – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

INApartments wyróżnia się dużym doświadczeniem przy kompleksowej obsłudze obiektów aparthotelowych – od przygotowania strategii wynajmu maksymalizującego zyski właścicieli lokali, przez przygotowanie i realizację planu marketingowego, kreowanie marki aparthotelu i profesjonalną obsługę gości obiektu. INApartments obsługą gości zajmie się z poziomu recepcji usytuowanej w budynku aparthotelu. Operator oferuje wsparcie właścicieli apartamentów przez kompleksowy system rezerwacji pobytu, całodobową recepcję, w której będą wydawane i odbierane klucze do lokali, profesjonalny i dyskretny serwis sprzątający, wymianę galanterii hotelowej, obsługę techniczną apartamentów oraz obsługę płatności i transparentny system rozliczeń.

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcie: materiały prasowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.