Bulwary Książęce – 90% mieszkań w I etapie inwestycji już sprzedanych!

Bulwary Książęce – 90% mieszkań w I etapie inwestycji już sprzedanych!

Dodano: 26.04.2018
W kategorii: Informacje z rynku

BPI Real Estate Poland sprzedało już ponad 90% mieszkań w I etapie inwestycji Bulwary Książęce realizowanej przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu. Prestiżowy projekt powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Nic dziwnego, że II etap Bulwarów Książęcych cieszy się równie dużym zainteresowaniem klientów – sprzedano w nim już ponad 15% mieszkań.

W ofercie I etapu inwestycji było 175 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 128 m2, w tym mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m. Oferta nowego, II etapu to kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110m2. Niezależnie od etapu, każde mieszkanie w Bulwarach Książęcych zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikatowej lokalizacji projektu. Zadecydują o tym duże drewniane okna, a także wygodne duże tarasy lub balkony, czy też w przypadku mieszkań położonych na I piętrze – ogrody.

Prace budowlane na terenie I etapu inwestycji wkroczyły w ostatnią fazę realizacji. Rozpoczęły się już wewnętrzne odbiory inwestorskie. Budowa została również zgłoszona do odbiorów przez Państwową Straż Pożarną i Państwową Inspekcję Sanitarną. Najbliższy czas to również przygotowanie inwestycji do odbiorów przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego oraz odbioru inwestycji z Generalnym Wykonawcą dla potrzeb przyszłych odbiorów lokatorskich, które z kolei rozpoczną się już w czerwcu. Zaawansowanie budowy widać gołym okiem. Największa uwagę przykuwa jednak elewacja, którą zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, zmieniające swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki.

Bulwary Książęce to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, które połączy kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wszystkich wielkomiejskich atrakcji. Inwestycja położona jest tylko 5 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Bliskość terenów zielonych oraz malownicze otoczenie Odry pozwolą przyszłym mieszkańcom na wypoczynek, a jednocześnie zapewnią możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Bulwary Książęce to również nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie w ramach II etapu inwestycji i znajdzie się poniżej zabudowy mieszkalnej. Nie zabraknie tu różnego rodzaju lokali usługowych, w tym sklepów, restauracji i kawiarni, które stworzą nową atrakcyjną przestrzeń miejską w tej części Wrocławia. Pasaż, zwany również ulicą handlową, dodatkowo zwieńczy nowy plac od strony Mostu Pomorskiego.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 8 700 zł/m2 do 17 768 zł/m2. Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 roku, w czerwcu tego roku rozpocznie się przekazywanie kluczy do mieszkań klientom I etapu wrocławskiej inwestycji BPI Real Estate Poland.

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcie: materiały prasowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.