Dobre wyniki za lipiec w Marvipolu

Dobre wyniki za lipiec w Marvipolu

Dodano: 9.08.2014
W kategorii: Informacje z rynku

Grupa Marvipol zakontraktowała w lipcu 63 mieszkania i lokale usługowe, o 90 proc. więcej niż rok wcześniej. W minionym miesiącu szczególnym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania z inwestycji ze średniej i wyższej półki, w szczególności Apartamenty Mokotów Park.

– Oferta mieszkaniowa Grupy cieszy się niezmiennie wysokim zainteresowaniem, pomimo sezonu urlopowego ruch w biurach sprzedaży Marvipol nie słabnie. Postawiliśmy na aktywne podejście do rynku również w tym okresie i daje to rezultaty. Od początku roku zakontraktowaliśmy już 457 mieszkań i lokali użytkowych, jesteśmy na najlepszej drodze, by w 2014 r. ustanowić nowy rekord sprzedaży mieszkań – informuje Mariusz Książek, Prezes i główny akcjonariusz Grupy Marvipol.

– W minionym miesiącu szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania ze średniej i wyższej półki, które odpowiadały za jedną trzecią wolumenu i niemal 50% proc. łącznej wartości zawartych kontraktów. Sprzedając mieszkania o wyższym standardzie w stanie gotowym jesteśmy w stanie osiągać optymalne marże na sprzedaży, nasi klienci mogą bowiem naocznie ocenić walory naszej oferty, z wysoką jakością wykonania na czele – ocenia Jacek Bielecki, dyrektor ds. jakości Marvipol.

Tekst na podstawie informacji prasowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.