Home Invest kończy budowę „Krasińskiego 58”

Home Invest kończy budowę „Krasińskiego 58”

Dodano: 12.10.2015
W kategorii: Informacje z rynku

Dobiega końca budowa osiedla mieszkaniowego „Krasińskiego 58”, inwestycji realizowanej przez Home Invest na warszawskim Żoliborzu. Sprzedanych zostało już ponad 80% wszystkich mieszkań. Deweloper rozpoczął też przedsprzedaż lokali w dwóch innych inwestycjach, zlokalizowanych w dobrze skomunikowanych dzielnicach Warszawy – na Bielanach i Włochach.

Krasińskiego 58” to inwestycja o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Każdy lokal posiada dodatkową powierzchnię w postaci ogródka (na parterze) oraz balkonu (na piętrach). Funkcjonalne układy mieszkań pozwalają na dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb. Mieszkania posiadają także oddzielne widne kuchnie lub aneksy z oknem, gdzie istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Budowa osiedla rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku.

– Satysfakcjonująca sprzedaż jest z pewnością efektem dobrej lokalizacji, w prestiżowej dzielnicy Warszawy, jaką jest Żoliborz. Komfortowa komunikacja z centrum, bliskość terenów zielonych oraz galerii handlowej, zachęcają klientów do zakupu mieszkania przy ulicy Krasińskiego. Obecnie w ramach promocji oferujemy także 50% zniżkę na miejsce postojowe na tym osiedlu – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Tekst na podstawie informacji prasowej, zdjęcie: materiały inwestora.

Możliwość komentowania jest wyłączona.