Kolejny etap Alei Pokoju już w sprzedaży

Kolejny etap Alei Pokoju już w sprzedaży

Dodano: 11.10.2019
W kategorii: Informacje z rynku

ATAL, ogólnopolski deweloper, wprowadził do sprzedaży kolejny etap krakowskiej inwestycji – ATAL Aleja Pokoju. To nowoczesne osiedle o eleganckim charakterze. Atutem inwestycji jest doskonałe położenie przy jednej z głównych arterii stolicy Małopolski, co zapewnia sprawną komunikację z całą aglomeracją. Do oferty trafiło właśnie 148 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Cena za mkw. zaczyna się od 7 600 złotych brutto.

W ramach kolejnego etapu inwestycji przy Alei Pokoju zaplanowano liczący pięć pięter dwusegmentowy budynek. Powstanie w nim łącznie 148 mieszkań o szerokiej gamie metraży – od 32,87 do 105,85 mkw. – oraz układach od jednego do czterech pokoi. Niezależnie od układu, do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – loggia lub balkon – na wyższych kondygnacjach. W tej części osiedla zaprojektowano także 184 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, 2 miejsce postojowe dedykowane jednośladom oraz 13 naziemnych miejsc postojowych. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców przewidziano również 112 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie i rowerownie.

Nowoczesna architektura, kompaktowe metraże i funkcjonalne układy mieszkań oraz lokalizacja blisko głównych szlaków komunikacyjnych sprawiają, że ATAL Aleja Pokoju jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Krakowie zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania w nieruchomość. Dużym atutem jest także bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych, zapewniających możliwość różnorodnego spędzania wolnego czasu mówi Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL.

W pierwszym etapie osiedla dostępne były 202 mieszkania i 10 lokali usługowych, wszystkie znalazły już nabywców. W sprzedaży jest jeszcze 55 mieszkań w etapie III A.

ATAL Aleja Pokoju to osiedle, które połączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. Zabudowa będzie charakteryzować się prostymi bryłami i elewacjami utrzymanymi w bieli i szarościach. Przestronne balkony, loggie oraz duże przeszklenia nadadzą bryłom budynków nowoczesnego i eleganckiego charakteru. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią design i funkcjonalność, ujęte w ponadczasową architektoniczną formę. Osiedle zostanie także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – cichobieżne windy, niskie progi oraz szerokie ciągi piesze zapewnią sprawne przemieszczanie.

Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa, zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Przyszli mieszkańcy osiedla będą zatem mogli dojechać samochodem do dworca PKP, PKS i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską. Usytuowanie inwestycji przy Alei Pokoju zapewni przyszłym mieszkańcom także możliwość odpoczynku w jednym z pobliskich parków. Okolica otoczona jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. Zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od Parku AWF oraz od samej uczelni, a tylko kilometr od jednego z najpiękniejszych i największych parków w Krakowie – Parku Lotników. W jego obrębie funkcjonuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi: place zabaw, boiska do gry, ścieżka rowerowa i biegowa oraz niezwykle ciekawy Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. Tuż obok znajduje się hala widowiskowa Tauron Arena, w której odbywają się koncerty, pokazy filmowe, występy sportowe i wiele innych wydarzeń. Na zakupy można wybrać się spacerem do pobliskiego centrum handlowego. W pobliżu osiedla usytuowane są też inne, mniejsze sklepy, stacje benzynowe oraz placówki usługowe, handlowe i edukacyjne.

Na krakowskie portfolio dewelopera – poza osiedlem ATAL Aleja Pokoju – składa się szereg inwestycji. W ofercie są mieszkania w drugim etapie prestiżowej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64, która powstaje w sercu Krakowa, przy ul. Przybyszewskiego. Trwa także sprzedaż przestrzeni biurowej w zabytkowym budynku funkcjonującym dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum, który powstaje w ramach osiedla ATAL Residence Zabłocie. Dostępne są także lokale w wieloetapowej inwestycji ATAL Kliny Zacisze, która powstaje na Dębnikach, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka. Inwestorów zainteresują lokale w inwestycji Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne realizowanej na terenie Płaszowa w sąsiedztwie Zalewu Bagry.

Planowany termin oddania do użytkowania kolejnego etapu inwestycji ATAL Aleja Pokoju to I kwartał 2022 roku. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Ar-De Studio.

 

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcie: materiały prasowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.