Patronat Medialny

Portal property24.com.pl obejmuje ciekawe wydarzenia swoim patronatem medialnym. Nasz portal udziela patronatu przedsięwzięciom tak niekomercyjnym jak i komercyjnym.

Profil wydarzeń, które obejmujemy patronatem.

Naszym patronatem obejmujemy konferencje, targi, warsztaty, imprezy dni otwartych, konkursy, nowości rynkowe i seminaria związane tematycznie z rynkiem nieruchomości.

Oferta promocji wydarzenia.

Zamieszczenie w portalu property24.com.pl:

  • informacji prasowej na temat wydarzenia objętego patronatem (główny news ze zdjęciem)
  • baner z linkiem do wydarzenia  (wyświetlanym w uzgodnionym terminie przed rozpoczęciem wydarzenia i w czasie jego trwania )

Kreacje reklamowe należy przygotować i przesłać najpóźniej na 2 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia emisji.

Nasze oczekiwania.

Portal property24.com.pl włącza się w promocje wydarzeń patronackich, jednak odbywa się to na zasadzie barterowej. Portal zapewnia intensywną promocję wydarzenia, dlatego w rewanżu oczekujemy:

  • umieszczenie widocznego logo (pobierz plik) i informacji o serwisie property24.com.pl we wszystkich własnych materiałach promujących imprezę, (na stronie www, w materiałach konferencyjnych, roll-upach itp.)
  • zamieszczenie informacji o objęciu patronatu przez serwis property24.com.pl w notatkach prasowych na temat konferencji

Powyższa oferta ma charakter wstępny i może być modyfikowana pod kątem indywidualnych potrzeb, a naszych możliwości. Prosimy o kontakt  poprzez formularz.

 

Formularz kontaktowy na stronę