Polnord sprzedał ponad 80 proc. mieszkań w inwestycji Brama Sopocka w Gdyni

Polnord sprzedał ponad 80 proc. mieszkań w inwestycji Brama Sopocka w Gdyni

Dodano: 24.04.2018
W kategorii: Informacje z rynku

Polnord przekroczył poziom 80 proc. sprzedanych mieszkań w inwestycji Brama Sopocka. Wciąż dostępne są apartamenty, których budowa została zrealizowana w ramach II i III etapu osiedla.

Kameralne i ciche osiedle Brama Sopocka powstało kilkaset metrów na południe od skrzyżowania ulic Wielkopolskiej i Sopockiej w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack. Składa się z niskich, dwupiętrowych budynków, w których znajduję się tylko sześć lokali, po dwa na każdym z pięter. Z okien i tarasów apartamentów osiedla rozpościera się piękny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Osiedle jest znakomicie skomunikowane, dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje kilka minut, podobnie dostęp do centrum Gdyni i Sopotu. W odległości ok. 500 metrów od osiedla powstał przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Karwiny. Jest on osiągalny dla mieszkańców Bramy Sopockiej w czasie krótkiego spaceru, ale jednocześnie leży na tyle daleko od budynków, że kursujące pociągi nie zakłócają spokoju właścicieli mieszkań.

– Mieszkania są tak zaprojektowane, by w pełni wykorzystać walory położenia osiedla. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a do największych apartamentów na ostatnich piętrach duże 25-metrowe tarasy, z których można cieszyć się widokiem lasów okalających Trójmiasto – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

Największe apartamenty oferują obszerne antresole (do 25 m kw. powierzchni użytkowej), z których wyjdziemy na duży, nasłoneczniony taras. Z kolei w podziemiach budynków II i III etapu Bramy Sopockiej znajduje się hala garażowa. Budynki są wyposażone w windy, co jest warte podkreślenia przy tak niskiej zabudowie. Całość charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania i staranna aranżacja przestrzeni wokół budynków.

– Oferta Polnordu jest tak skonstruowana, by wyjść naprzeciw potrzebom i gustom wszystkich osób poszukujących mieszkań. Oferujemy lokale w dużych budynkach wielorodzinnych, apartamenty segmentu premium oraz mieszkania w budynkach nawiązujących do architektury jednorodzinnej, tak jak ma to miejsce w przypadku Bramy Sopockiej, wyjątkowej oferty na mapie inwestycyjnej Trójmiasta – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA.

Mieszkania II i III etapu Bramy Sopockiej są już gotowe do odbioru.

­

Tekst na podstawie informacji prasowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.