Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w inwestycji Chabrowe Wzgórze I

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w inwestycji Chabrowe Wzgórze I

Dodano: 20.07.2018
W kategorii: Informacje z rynku

Polnord sprzedał ostatnie ze 152 mieszkań pierwszego etapu osiedla Chabrowe Wzgórze, zlokalizowanego w Gdańsku Kowalach. Osiedle składa się z pięciu budynków, w których powstało łącznie 291 mieszkań.

Osiedle Chabrowe Wzgórze jest doskonale skomunikowane: dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje 4 minuty, a do centrum Gdańska – 12 minut. Chabrowe Wzgórze to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, szczególnie dla tych, które korzystają z „Karty Dużej Rodziny”. Posiadanie karty umożliwia rodzinom, z co najmniej trójką dzieci, otrzymanie zniżek w zakresie opłat administracyjnych oraz lokalnej oferty kulturalno-rozrywkowej.

– Kowale to wciąż jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w aglomeracji trójmiejskiej. Mimo iż administracyjnie nie są częścią Gdańska, to funkcjonuje tu gdańska komunikacja publiczna, istnieje rozbudowana sieć sklepów i punktów usługowych, a także, już we wrześniu, rozpoczyna działalność szkoła metropolitalna – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

W strategii Grupy Polnord aglomeracja trójmiejska zajmuje obok Warszawy jedno z najważniejszych miejsc. Oprócz osiedla Chabrowe Wzgórze Grupa realizuje na terenie Gdańska i Gdyni trzy inne inwestycje mieszkaniowe – Fotoplastykon, Studio Morena i Bramę Sopocką.

– Będziemy wzmacniać naszą obecność na trójmiejskim rynku poprzez uruchamianie kolejnych atrakcyjnych projektów, w tym hotelu, biurowca i osiedla w Sopocie czy inwestycji mieszkaniowych, które będą realizowane na pozyskanych w ubiegłym roku w Gdańsku działkach. Chcemy rozbudowywać portfolio naszych ofert precyzyjnie dopasowując je do oczekiwań i potrzeb klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu na największych polskich rynkach wiemy jak to robić i dlatego też nasze inwestycje stosunkowo szybko znajdują nabywców – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA.

Tekst na podstawie informacji prasowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.