Przy Solipskiej – Włochy

Przy Solipskiej – Włochy

Dodano: 24.08.2015
W kategorii: Nowe inwestycje

W warszawskiej dzielnicy Włochy, w otoczeniu domków jednorodzinnych, powstaje kameralna inwestycja Wawel Service – „Przy Solipskiej”. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano tylko 32 lokale w metrażach od 23 do 55 metrów kwadratowych. Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2016 roku.

Inwestycja położona będzie przy skrzyżowaniu ulic Solipska i Batalionu AK „Włochy”. Mieszkania usytuowane na parterze będą miały dostęp do ogródków (od 27 m2 do nawet 168m2), a te na wyższych poziomach wyposażone będą w balkony. Ceny mieszkań wahają się od 7200 do 8000 złotych za m2.

Niepodważalnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Z jednej strony oferuje ona bliskość do centrum Warszawy (8 km do Pałacu Kultury i Nauki), a także idealne połączenie z ważnymi punktami komunikacji krajowej i międzynarodowej (6,6 km do lotniska Chopina, 8 km do Dworca Warszawa Zachodnia, 8 km do Dworca Centralnego). Z drugiej zaś strony, „Przy Solipskiej” to nieruchomość z dala od zgiełku. Jej usytuowanie zapewnia otoczenie terenów zielonych, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla osób potrzebujących ciszy oraz bliskości z naturą. Według planów zagospodarowania przestrzennego w okolicy nie powstaną żadne obiekty przemysłowe oraz drogi ekspresowe czy szybkiego ruchu.

Prace budowlane rozpoczną się już niedługo, a termin realizacji zaplanowano na koniec 2016 roku.

Tekst na podstawie informacji prasowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.