Robyg rozpoczyna sprzedaż Modern Żoliborz Residence

Robyg rozpoczyna sprzedaż Modern Żoliborz Residence

Dodano: 25.09.2014
W kategorii: Informacje z rynku

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży nową warszawską inwestycję Modern Żoliborz Residence, w ramach której powstanie około 140 lokali. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu pierwszego projektu Grupy ROBYG na Żoliborzu – City Apartments, którego ostatni etap jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Grupa ROBYG systematycznie uzupełnia portfolio dostępnych lokali w celu jak najlepszego dostosowania oferty do potrzeb klientów oraz zachowania ciągłości działalności deweloperskiej.

Modern Żoliborz Residence to nowoczesny, kilkupiętrowy budynek, idealnie wpisujący się w architekturę Żoliborza. Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, najlepszymi materiałami oraz perfekcyjną lokalizacją nieopodal ścisłego centrum Warszawy. Rozpoczęcie budowy inwestycji planowane jest na I kwartał 2015 roku, a zakończenie na III kwartał 2016 roku.

-Z nieukrywaną radością Grupa ROBYG rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań w ramach nowej warszawskiej inwestycji Modern Żoliborz Residence. Uruchomienie kolejnego projektu w Warszawie stanowi odpowiedź na obecne zapotrzebowanie rynku. Warto podkreślić, że to już druga inwestycja Grupy na warszawskim Żoliborzu. Grupa ROBYG jest przekonana, że nowo wprowadzony do sprzedaży etap spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Uruchamiając kolejny projekt Grupa ROBYG kierowała się założeniami, jakie przyświecają jej od początku działalności. Atrakcyjna relacja ceny do jakości, kompleksowe projektowanie przestrzeni, korzystna lokalizacja oraz zaangażowanie w nieustanne ulepszanie infrastruktury osiedli to tylko niektóre czynniki, które zachęcają do zakupu lokali w inwestycjach Grupy ROBYG. Ponadto warto zaznaczyć, że projekty spółki zostały zaprojektowane zgodnie z duchem zrównoważonego budownictwa. Inwestycje Grupy ROBYG cechują się wysokimi parametrami ekologicznym, optymalnym użyciem materiałów budowlanych i ograniczonym zużyciem energii oraz zasobów naturalnych. Biorąc pod uwagę niesłabnącą popularność projektów Grupa ROBYG jest przekonana, że przy utrzymaniu dotychczasowych trendów rynkowych uda jej się zrealizować tegoroczny cel w postaci kontraktacji na poziomie 2000 lokali utrzymując tym samym pozycję lidera wśród polskich deweloperów giełdowych – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Tekst na podstawie informacji prasowej, zdjęcia: materiały inwestora

Możliwość komentowania jest wyłączona.