SAVILLS ZARZĄDCĄ BUDYNKU BIUROWEGO   PRZY UL. LINDLEYA 16 W WARSZAWIE

SAVILLS ZARZĄDCĄ BUDYNKU BIUROWEGO PRZY UL. LINDLEYA 16 W WARSZAWIE

Dodano: 14.04.2020
W kategorii: Rynek komercyjny

OKAM Global Commercial, nowa spółka dedykowana nieruchomościom komercyjnym utworzona przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych OKAM Capital, powierzyła międzynarodowej firmie doradczej Savills zarządzanie nowo zakupionym budynkiem biurowym przy ul. Lindleya 16 w Warszawie.

Łączna powierzchnia nieruchomości, którą opiekować się będzie firma Savills to ok. 4855 m kw. Obiekt oferuje moduły biurowe od 13 do 2800 m kw. z możliwością ich elastycznego łączenia w zależności od potrzeb najemcy. Budynek wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum Warszawy, tuż przy placu Starynkiewicza i Dworcu Centralnym.

Oprócz budynku przy ul. Lindleya 16 w Warszawie, OKAM Global Commercial odpowiada również za inwestycję biurową Łódź.Work w Łodzi. Firma oferuje ponadto biura i lokale handlowo-usługowe w projekcie wielofunkcyjnym BOHEMA w Warszawie, a także lokale handlowo-usługowe na parterach inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Katowicach oraz w strefie Piotrkowska 217 w Łodzi.

„Cieszymy się, że będziemy mogli podzielić się naszym doświadczeniem w obszarze nieruchomości komercyjnych z naszym klientem, który z sukcesem zrealizował liczne inwestycje mieszkaniowe i po nabyciu budynku przy ul. Lindleya 16 w Warszawie rozbudował swój portfel aktywów z sektora biurowego” – mówi Bartłomiej Łepkowski, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Savills.

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcie: materiały prasowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.