SPRZEDAŻ I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI NA PÓŁMETKU

SPRZEDAŻ I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI NA PÓŁMETKU

Dodano: 9.10.2019
W kategorii: Informacje z rynku

Po niecałych 6 miesiącach firma ARIA Development sprzedała już połowię mieszkań I etapu Osiedla Łomianki. Obecnie kończony jest stan surowy zamknięty, a przekazanie kluczy planowane na sierpień 2020 r.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra, w dynamicznie rozwijającym się mieście; szeroki wybór metraży, 4 piętrowa zabudowa, przemyślana architektura, niskie ceny oraz koszty utrzymania – tak w skrócie można scharakteryzować Osiedle Łomianki.

Mieszkania w najnowszej realizacji ARIA Development to doskonała propozycja zarówno dla singli, par zamierzających założyć rodzinę, jak i dla rodzin z dziećmi oraz nestorów rodu, szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Mogą też być interesujące jako inwestycja.

Osiedle zlokalizowano niedaleko centrum Łomianek, w bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. W naturalnym otoczeniu zaprojektowano 5 kameralnych budynków. Klienci będą mieli do wyboru 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 105 m2, zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także 4- pokojowe z antresolami i tarasami. Na mieszkania z antresolami przygotowano atrakcyjne rabaty dostępne w okresie jesiennym. Osoby ceniące sobie kameralność z pewnością również będą usatysfakcjonowane, gdyż w każdym z budynków zaplanowano jedynie 30 lokali.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne oraz wspaniale doświetlone dzięki oknom typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, a wszystkie na piętrach balkony. Udogodnieniem będą też windy. Dla wygody zmotoryzowanych w sąsiedztwie każdego z budynków będą przypisane miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla zostanie usytuowane zielone i rozległe miejsce do rekreacji z kolorowym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Lokalizacja sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mogli w kilka minut przenieść się do Puszczy Kampinoskiej i unikatowej w skali europejskiej przyrody Dolnej Wisły, gdzie występuje ponad połowa gatunków fauny Polski.

Dojazd do stolicy zajmuje stąd ok. 30 minut. Łomianki posiadają własną komunikację autobusową, a 4 linie ZTM umożliwiają sprawny dojazd do oddalonej o 4 km stacji metra Młociny.

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcia: materiały prasowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.