Totalbud zawiesza wiechę na Apartamentach Księcia Janusza

Totalbud zawiesza wiechę na Apartamentach Księcia Janusza

Dodano: 8.10.2015
W kategorii: Informacje z rynku

Totalbud – lider konsorcjum budującego Apartamenty Księcia Janusza – zawiesił wiechę na wspomnianym obiekcie mieszkaniowym, którego inwestorem jest warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Koło”. Tym samym nowy stołeczny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej 4370 m² osiągnął stan surowy otwarty. Projektantem budynku jest firma architektoniczna FS&P Arcus.

W ramach kontraktu z inwestorem Totalbud wykonuje całą konstrukcję budynku oraz elementy zewnętrzne, następnie zaś oddaje inwestycję „pod klucz”. Budowa ruszyła 10 października 2014 r., natomiast czas budowy określono na 19 miesięcy. Budynek przy ulicy Księcia Janusza 42 będzie miał kształt litery „L” i powstaje na działce o powierzchni 3195 m².

Budynek będzie miał od czterech do sześciu kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne garażowe z 76 miejscami postojowymi (poziom -1) i 86 miejscami (poziom -2). Bardzo nowoczesny system wjazdu do garaży będzie się składał między innymi z kart zbliżeniowych dalekiego zasięgu. Na parterze znajdą się cztery lokale usługowe, natomiast inną część parteru będzie stanowiło patio z lokalami mieszkalnymi. Budynek będzie miał 71 mieszkań o powierzchniach użytkowych od 42,4 do 120,7 m². W każdym mieszkaniu będzie antena do odbioru programów satelitarnych i łącze telewizji cyfrowej standardu DVB-T.

Tekst na podstawie informacji prasowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.