Totalbud zawiesza wiechę na Villi Juliette

Totalbud zawiesza wiechę na Villi Juliette

Dodano: 17.02.2015
W kategorii: Informacje z rynku

Warszawska firma Totalbud zawiesiła wiechę na budynku mieszkalnym Villa Juliette na warszawskim Bemowie przy ulicy Drogomilskiej 12. Części wspólne tej inwestycji Totalbud odda „pod klucz”, natomiast mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Będą to mieszkania dwupokojowe o metrażach od 37,29 do 41,95 m²; trzypokojowe od 58,19 do 66,53 m²; czteropokojowe 77,6 m². Na parterze znajdą się cztery mieszkania, natomiast na kondygnacjach wyższych będzie ich 5-7. Wszystkie mieszkania mają balkony.

Jest to pierwsza inwestycja deweloperska na polskim rynku francuskiej Grupy Spirit. Komentując budowę, jako generalny wykonawca, prezes Totalbudu Mariusz Pałka powiedział: „Prace przebiegają bardzo sprawnie i wyprzedzamy harmonogram nawet o kilka tygodni. W tych dniach demontujemy dźwig przy Villi Juliette i rozpoczynamy prace wykończeniowe i instalatorskie. Za kilka dni do garaży podziemnych wchodzą specjaliści wentylacji. Zgodnie z naszymi umowami oddamy do użytku nie tylko ten obiekt mieszkalny, ale także odnowione chodniki i ścieżki leżące poza granicami działki pod tą inwestycją. Mieszkańcy Jelonek otrzymają od nas bardzo estetyczny i funkcjonalny budynek, a poza tym starannie uporządkowany i odnowiony teren wokół niego”.

Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje. 7 listopada 2013 r. Totalbud obchodził 10-lecie istnienia.

Tekst na podstawie informacji prasowej, zdjęcie: materiały inwestora.

Możliwość komentowania jest wyłączona.