Totalbud zawiesza wiechę na Villi Juliette | PROPERTY24 - serwis informacyjny nieruchomości


Totalbud zawiesza wiechę na Villi Juliette

Dodano 17 lutego 2015


SPRT

Warszawska firma Totalbud zawiesiła wiechę na budynku mieszkalnym Villa Juliette na warszawskim Bemowie przy ulicy Drogomilskiej 12. Części wspólne tej inwestycji Totalbud odda „pod klucz”, natomiast mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Będą to mieszkania dwupokojowe o metrażach od 37,29 do 41,95 m²; trzypokojowe od 58,19 do 66,53 m²; czteropokojowe 77,6 m². Na parterze znajdą się cztery mieszkania, natomiast na kondygnacjach wyższych będzie ich 5-7. Wszystkie mieszkania mają balkony.

Jest to pierwsza inwestycja deweloperska na polskim rynku francuskiej Grupy Spirit. Komentując budowę, jako generalny wykonawca, prezes Totalbudu Mariusz Pałka powiedział: „Prace przebiegają bardzo sprawnie i wyprzedzamy harmonogram nawet o kilka tygodni. W tych dniach demontujemy dźwig przy Villi Juliette i rozpoczynamy prace wykończeniowe i instalatorskie. Za kilka dni do garaży podziemnych wchodzą specjaliści wentylacji. Zgodnie z naszymi umowami oddamy do użytku nie tylko ten obiekt mieszkalny, ale także odnowione chodniki i ścieżki leżące poza granicami działki pod tą inwestycją. Mieszkańcy Jelonek otrzymają od nas bardzo estetyczny i funkcjonalny budynek, a poza tym starannie uporządkowany i odnowiony teren wokół niego”.

Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje. 7 listopada 2013 r. Totalbud obchodził 10-lecie istnienia.

Tekst na podstawie informacji prasowej, zdjęcie: materiały inwestora.


Facebook