Victoria Dom wkracza do Ursusa

Victoria Dom wkracza do Ursusa

Dodano: 28.11.2017
W kategorii: Informacje z rynku

Deweloper Victoria Dom rusza z pierwszym projektem na terenie warszawskiej gminy Ursus przy ulicy Traktorzystów. Ceny mieszkań na osiedlu Ursus Factory zaczynają się od 5950 zł/m2. Oddanie budynków do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Deweloper Victoria Dom rusza z pierwszym projektem na terenie warszawskiej gminy Ursus. Nowoczesne osiedle Ursus Factory powstanie przy ulicy Traktorzystów w pobliżu stacji SKM. W ofercie znajdą się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych metrażach. W ramach mieszkań dwu pokojowych dostępne będą powierzchnie od 32 do 43 m2. W lokalach trzypokojowych wybór będzie możliwy w przedziale 45-62 m2, a w przypadku mieszkań czteropokojowych w przedziale 58-71 m2. Ceny w ramach tego osiedla zaczynają się od 5950 zł/m2.  Ceny i metraże wybranych mieszkań są dostosowane do wymagań programu MdM. O możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego należy pytać w biurach sprzedaży spółki.

Oddanie do użytkowania pierwszego etapu inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2019 r. Projekt architektoniczny osiedla Ursus Factory przygotowała firma HSH Projekty sc. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja będzie oferować szereg udogodnień dla mieszkańców. Każde mieszkanie będzie ustawne i funkcjonalne oraz będzie posiadać balkon, taras lub ogródek. Dostępne będą również komórki lokatorskie. Na osiedlu zaplanowany został parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe.

-Systematycznie poszerzamy naszą ofertę mieszkaniową na terenie całej aglomeracji warszawskiej. Za każdym razem szczególne znaczenie przywiązujemy jednak do bardzo dobrej lokalizacji inwestycji, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Bliska odległość do stacji kolejki miejskiej oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Położenie inwestycji gwarantuje z kolei większą przestrzeń, dostęp do terenów zielonych, a w szczególności to co szczególnie ważne konkurencyjną cenę mieszkań – podkreśliła Monika Śliwa Dyrektor Marketingu Victoria Dom.

Znajdująca się w pobliżu stacja SKM Ursus pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne. W pobliżu przebiegają również trasy ekspresowe S2, S8, 7 które pozwalają na szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Osiedle znajduje się także w odległości ok. 200 metrów od przystanku autobusowego. Mieszkańcy osiedla Ursus Factory będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w okolicy Blue City przy Dworcu Zachodnim oraz w pobliże Ronda Daszyńskiego. W perspektywie kilku lat planowane jest również uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej.

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne centra handlowe, w tym m.in. Outlet Factory, Centrum Handlowe Łopuszańska, Lidl, Biedronka, Carrefour Express, czy bazarki ze świeżą żywnością. W okolicy osiedla znajduje się rozbudowana sieć placówek oświatowych ze żłobkami, przedszkolami i szkołami, przychodnie, apteki i placówki bankowe. Około kilometra od osiedla znajduje się Pływalnia Albatros z dwoma basenami i sauną, siłownia, a także liczne tereny zielone takie jak Park Archera, Park Czechowicki oraz Park Hassów.

 

Tekst na podstawie informacji prasowej. Zdjęcie: materiały prasowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.