ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE REALIZACJI II ETAPU OSIEDLA NATURA

ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE REALIZACJI II ETAPU OSIEDLA NATURA

Dodano: 16.09.2019
W kategorii: Informacje z rynku

Z końcem roku firma ARIA Development kończy budowę II etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. Prace budowlane związane z II fazą inwestycji ruszyły w marcu 2018 roku i trwały 18 miesięcy. W jej ramach powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, w których znalazło się łącznie blisko 100 mieszkań. Przed zakończeniem budowy sprzedanych zostało ok. 95% lokali, które w swojej ofercie posiada deweloper. Obecnie w sprzedaży pozostały pojedyncze mieszkania.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, kilkanaście km. od granic Warszawy w III etapach. Całość Osiedla Natura to prawie 300  mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 m2.

Firma ARIA Development chcąc zwiększyć komfort mieszkańców w II etapie ulepszyła ciągi komunikacje pomiędzy budynkami oraz zaplanowała realizację kolejnego placu zabaw w III fazie inwestycji.

„Wysokie zainteresowanie lokalami potwierdziło, że Osiedle Natura jest miejscem, w którym ludzie chcą mieszkać – w sumie w dwóch etapach sprzedaliśmy już ponad 200 mieszkań. Duży wpływ na postęp sprzedaży miało zaufanie naszych klientów, które zyskaliśmy przy okazji realizacji pierwszego etapu. Przyjazne otoczenie, niskie cena z metr kwadratowy, energooszczędność, bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz rozwinięta infrastruktura i dobre połączenie z centrum Warszawy zostały docenione przez osoby poszukujące wymarzonego „M”podkreśla Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.

W trakcie realizacji II etapu Osiedla Natura inwestor rozpoczął prace nad jego III fazą. Od maja br. trwa budowa dwóch kolejnych budynków, w których znajdzie się łącznie ponad 100 lokali mieszkalnych, które są już dostępne w sprzedaży.

Firma ARIA Development, poza realizacją projektu Osiedle Natura, obecnie prowadzi również budowę i sprzedaż innego, dużego osiedla, zlokalizowanego po drugiej stronie Wisły w Łomiankach. W ramach tej inwestycji zostanie zrealizowanych 5 niewysokich, 4-kondygnacyjnych, funkcjonalnych budynków z windami i tarasami. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na koniec br.

Obie inwestycje w Wieliszewie i Łomiankach cechują jedne z najniższych cen na rynku podwarszawskich nieruchomości, niskie czynsze, energooszczędność oraz bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody jak Dolina Wisły, Kampinoski Park Narodowy czy Zalew Zegrzyński.

Osiedle Natura w liczbach:

✅ 300 mieszkań w III fazach inwestycji

✅ 95% lokali II etapu sprzedanych przed zakończeniem budowy

✅ cena już od 3 890 zł za m2

✅ mieszkania o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 m2

Tekst na podstawie informacji prasowej.  Zdjęcia: materiały prasowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.